Petőfitelepi Református Gyülekezet

MI LESZEK, HA NAGY LESZEK? -Bibliai foglalkozások

MI LESZEK, HA NAGY LESZEK? -BIBLIAI FOGLALKOZÁSOK

2020.

EGYH-KCP-TAB-20-P-0020


Program /  Plakát

plakat_szines_2020_

plakat_kirandulas_


Élménybeszámoló

Nyári gyermekhét

Idén a vírushelyzet miatt a hittantábor két részletben volt megtartva. A második turnus az olimpiáról szólt, ahol megismerkedtünk hívő olimpikonok életével és megtérésük történetével. Napjainkat áhítattal kezdtük, ahol Farkas Dezső kórusvezető gitár kíséretével énekeltünk. Az igei alkalmat egy közös beszélgetés követte, ami lehetőséget biztosított arra, hogy jobban megismerjük egymást. A délelőtt folyamán kézműveskedésre is sor került, ahol együtt varrtunk, hímeztünk, barkácsoltunk, de legfőképpen sokat nevettünk. A tábort egy kalandos sorversennyel zártuk. Számunkra ez a hét mindig egy fix program, ahol végre kipihenhetjük az év fáradalmait, és feltöltekezhetünk az itteni közösségünkben.

Oláh Réka és Czirok Gitta


Támogatóink: